10 lutego 2017 0

Sportowe spodnie w wydaniu dresowym

Dresy to niezastąpione spodnie dla każdej trenującej osoby. Są to spodnie zdecydowanie wygodniejsze od legginsów, zwłaszcza jeśli staramy się zgubić zbędne kilogramy. Coraz częściej możemy sobie pozwolić też na zakładanie spodni dresowych poza treningiem. Stają się one po prostu modne i można je traktować jako zwykłą odzież wyjściową. Na upartego da się je nawet założyć do szpilek.

Moda sportowa

Cały czas jeszcze w naszej ogólnej świadomości pokutuje obraz mody sportowej jako kiczu połączonego z jaskrawymi kolorami i odblaskami. Było tak, kiedy siłownia była miejscem wyrwanym z codzienności. Dzisiaj jest jej częścią, ponieważ panuje moda na wysportowaną sylwetkę. Panuje kult ciała i chcemy pokazywać się w siłowni. Trzeba ćwiczyć i przy tym dobrze wyglądać. Jest to wręcz element prestiżu, ponieważ dobrą kondycję łączymy dzisiaj nierozerwalnie z sukcesem, pieniędzmi i powodzeniem u płci przeciwnej. Trzeba dobrze wyglądać, a do tego nie wystarczą same mięśnie. Tym bardziej, że powoli dochodzą już do nas zwyczaje zachodnie, które przewidują na przykład spotkania biznesowe na korcie tenisowym, a rozmowy o pieniądzach nieraz odbywają się w saunie. W saunie nie mamy na sobie za wiele, ale w inne miejsca trzeba się odpowiednio ubrać.

Sportowa jakość

Rewolucja w podejściu do sportu sprawiła, że na siłownię nie chodzimy już tylko po to, by ćwiczyć, ale także by spotykać ludzi. Jest to miejsce zderzeń i trzeba być do tego odpowiednio przygotowaną. Na siłowni nie raz spotyka się partnera na resztę życia lub przyszłego szefa. Ma to odbicie w świecie mody, gdzie na przykład buty nikeStella McCartney proponuje nam odzież sportową o delikatnej kolorystyce i bardzo kobiecych akcentach, na przykład licznych wstążkach, która nie tylko jest wysokiej jakości odzieżą sportową, ale czymś, co nadaje Siudo stylizacji modowych prezentowanych na wybiegach.

Sport w reklamie

Standardem jest już dzisiaj, że do reklamowania odzieży sportowej wykorzystuje się gwiazdy sportu. Są to oczywiście osoby najatrakcyjniejsze, bo gwiazdy sportu są różne. Czasami możemy nawet usłyszeć, że modne marki ubioru poprawiają ich rezultaty i nie musi to być wcale puste stwierdzenie. W końcu dobry wygląd o element pewności siebie, a ta w sporcie jest bardzo ważna.

Wygląd kontra jakość

Co ważne, na poprawieniu wyglądu wcale nie cierpi jakość ubrań. Bielizna bez szwów jest dzisiaj całkowicie normalnym standardem, tak samo jak oddychające koszulki. Nasze ciało nie lubi być mocno zapakowane, zwłaszcza w czasie wysiłku fizycznego, a najlepsze ubrania nam to gwarantują.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz