Projekt Łodź
Październikowy „Komentarz”
29 października 2007
Mamy przyjemność poinformować, że 16 października ukazał się kolejny numer Miesięcznika Politycznego „Komentarz”.

W bieżącym numerze możecie Państwo przeczytać min. tekst Agnieszki Kloze o kandydatach do Sejmu RP z pierwszych trzech miejsc list PiS i PO, analizę Sebastiana Rybarczyka na temat badań percepcji konserwatyzmu i liberalizmu w Polsce oraz krytyczny tekst Andrzeja Rysia o nowych propozycjach zgłaszanych przez łódzki Magistrat.

 

 

Na stronach „łódzkich” „Komentarza” zamieszczono teksty Błażeja Modera i Piotra Włodarskiego o promocji działań na rzecz nowych technologii i rynku mieszkaniowym.

Numer zamyka bardzo osobisty esej Mariusza Z. Szczepaniaka o Józefie Mackiewiczu.

Zapraszamy do lektury!

 

W przypadku trudności z dostępem do pisma prosimy kontaktować się z Redakcją pod adresem redakcja@komentarz.info

 «  wstecz
Komentarze
*Autor:
*Komentarz:
* pola wymagane
Fundacja Orientacja abcnet Federacja Młodzieży WalczącejFREE Stowarzyszenie KoLiber  Instytut Soieskiego Instytut Tertio MillennioPolsko-Amerykańska Fundacja Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego
Asia-Europe Society ATLAS CADI CATO INSTITUTE The Heritage Foundation Manhattan Institute Policy Research
design by KAMIKAZE